گالری تصاویر
پیوندهای مهم
  • پورتال امام خمینی
  • دفتر مقام معظم رهبری
  • ریاست جمهوری
  • معاونت امور مجلس
  • نقشه جامع علمی کشور
  • Ministry of Science, Research and Technology
  • صندوق احیا و بهره برداری از بناهای تاریخی و فرهنگی کشور
سفر وزیر بهداشت موریتانی به ایران
بازدید پرفسورکان بوبکر وزیر بهداشت موریتانی، از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران 
پرفسورکان بوبکر، وزیر بهداشت موریتانی به همراه اسلمو ولد المحجوب مدیر کل امور برنامه ریزی و همکاری های بهداشتی و بونه محم باب مدیر کل امور اداری و مالی وزارت بهداشت این کشور ضمن بازدید از مجتمع دارویی درمانی هلال ایران با رئیس مجتمع دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی مجتمع هلال ایران، رئیس مجتمع دراین دیدار  از همکاری دو جانبه در بخش توریست درمانی و پذیرش بیماران این کشوردر ایران استقبال کرد و گفت: به دلیل مشترکات مذهبی و امکاناتی که داریم آماده پذیرش بیماران از این کشور هستیم. دکتر سید محمد اکرمی در خصوص فعالیت های بخش توریست درمانی گفت: ما در این بخش پذیرای بیماران خارج از کشور هستیم که با توافقنامه هایی که با کشورهای مختلف منعقد شده، درمان بیماران این کشورها با همکاری این بخش انجام می شود.
وی اضافه کرد: خدمات این بخش از فرودگاه تا فرودگاه و به این صورت است که بیمار از فرودگاه تحویل گرفته می شود و بعد از پیگیری تمام مراحل درمانی تا پایان مراحل درمان انجام می شود.
دکتر اکرمی خاطر نشان کرد: ارائه خدمات درمانی تخصصی و فوق تخصصی در مجتمع دارویی درمانی هلال ایران  با کیفیت خوب و هزینه پایین باعث شده بیماران از کشورهای مختلف به ایران مراجعه کنند.
رئیس مجتمع در خصوص خدمات درمانی نیز گفت: بخش های تخصصی و فوق تخصصی  چشم پزشکی، درمان ناباروری، دندانپزشکی و پوست و مو و زیبایی از مهمترین بخش های این مرکز درمانی است و برای رفاه حال بیماران هتلی هم در این فضا احداث شده تا بیماران دغدغه اسکان نداشته باشند.
دکتر اکرمی همچنین آمادگی این مرکز درمانی را برای ارائه آموزش های لازم برای اساتید و دانشجویان و برگزاری دوره های تخصصی اعلام کرد.
پرفسورکان بوبکر،وزیر بهداشت موریتانی هم در این جلسه با تشکر از مهمان نوازی ایران در این سفرگفت: افزایش سطح همکاری ها در بخش های مختلف به ویژه درمان بیماران از خواسته های ما است که امیدواریم با این دیدار محقق شود.
وی افزود: در بحث گردشگری سلامت حدود یک هزار بیمار  در سال از موریتانی به کشورهای دیگر سفر می کنند تا مراحل درمان  خود را انجام دهند که در این زمینه می توان زمینه همکاری های مشترک را فراهم کرد.  
وزیر بهداشت موریتانی همچنین در خصوص بحث دارو و به ویژه تجهیزات پزشکی گفت: در بخش تجهیزات پزشکی و دارو هم زمینه همکاری وجود دارد به عنوان مثال فیلتر دستگاه های دیالیز با قیمت مناسبی تولید می شود و ما خواهان واردات اینگونه محصولات هستیم.
وی در پایان خواستار ایجاد شعبه ای از جمعیت هلال احمر ایران در این کشور شد تا همکاری های دو جانبه با سرعت بیشتری انجام پذیرد.
 
پرفسورکان بوبکر از مرکز جامع سلامت لواسانات بازدید کرد
 
 
همچنین ایشان از پارک فناوری پردیس و شرکت پویش دارو بازدید نمود.
 
 
و با رییس انیستیتوپاستور ایران ملاقات نمود.
 
اداره کل ارزیابی و نظارت
سامانه تایید اسناد کنسولی
برای تایید کلیه اسناد کنسولی و دانشجویی اعم از وکالتنامه ، گواهی امضا، تایید مدارک دانشجویی و پزشکی امکان پذیر است
سامانه روادید الکترونیکی
امکان دریافت روادید الکترونیک به صورت برخط در این سامانه تعبیه شده است
سامانه امور کنسولی و ایرانیان
در این سامانه کلیه فرم های کنسولی و قوانین مربوطه درج گردیده است
کليه حقوق اين سايت متعلق است به وزارت امور خارجه جمهوري اسلامي ايران